Presentaties LRO Congres 2022 over Omzetkansen voor de supermarkt

Hartelijk dank voor uw deelname aan het LRO Congres over Omzetkansen voor de supermarkt! Wij hopen dat deze 2e editie aan uw verwachtingen heeft voldaan en dat u kunt terugkijken op een boeiende middag.

De presentaties van Laurens Sloot & Tom Wielheesen (EFMI en Rijksuniversiteit Groningen), Inga Blokker (FSIN), Serdar Tolenaar (Mama’s Maaltijden) en Bart Penris (Strongpoint) kunt u (als pdf) downloaden via onderstaande links:

– Presentatie Laurens Sloot & Tom Wielheesen (EFMI en RuG)
– Presentatie Inga Blokker (FSIN en TFRC)
– Presentatie Serdar Tolenaar (Mama’s Maaltijden)
– Presentatie Bart Penris (Strongpoint)

Van de overige programma-onderdelen zijn geen presentaties beschikbaar.

De bestanden (PDF) zijn – nadat deze volledig zijn gedownload – te openen met het wachtwoord dat u per e-mail van ons heeft ontvangen.

 

EFMI Business School is in 1997 opgericht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Geleidelijk is het EFMI uitgegroeid tot toonaangevend academisch kennisinstituut in de Nederlandse levensmiddelensector. Het EFMI biedt diverse opleidingen aan voor senior managers uit de food sector, waaronder de Executive MBA die in samenwerking met de Business School van de Rijksuniversiteit Groningen wordt aangeboden. EFMI Business School houdt kantoor in de Oranjerie van Kasteel Groeneveld te Baarn. Ook de EFMI-opleidingen vinden plaats op deze mooie, centraal gelegen locatie met een rijke historie.